KONST / Litografier / Färglitografi 14098086
nr 1409 8086
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 233/360. Motivet: 47x31cm, yttermått inklusive ram: 63x48cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:20:30
1/8 13:52:35
1/8 18:36:57
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne